UKONČENÍ SEZÓNY 2021

Ceny rozdány, 13. turnaj ukončen a stejně tak i letošní miniGOLFová sezóna. Děkujeme všem účastníkům za příspěvek Dášence. MiniGOLF nyní zazimován. Budeme se na Vás těšit opět od května do září v příštím roce. MiniGOLF nyní zazimován. Budeme se na Vás těšit opět od května do září v příštím roce.

13.MINIGOLFOVÝ TURNAJ AMATÉRŮ

Dobojováno. Výsledková tabule 13. miniGOLFového turnaje. Gratulujeme vítězům a děkujeme Všem účastníkům. Vážení návštěvníci Harrachova, příznivci minigolfu a přátelé, na sobotu 25.9.2021, jsme pro Vás připravili 13. minigolfový turnaj amatérů. Prezentace proběhne od 13:00 do 13:30. Soutěžní kategorie dospělí, děti do 140cm a nejlepší žena. Na dospěláky čekají 2 soutěžní kola. Děti do 140cm absolvují […]

Máme otevřeno!

Od 1.5.2021 zahájena letní sezóna na miniGOLFu. Přijďte si zahrát každý den za příznivého počasí 10:00-18:00.

Výtěžek z turnaje

Výtěžek ze startovného udělal radost všem obyvatelům psího útulku Dášenka v Lučanech. Všem účastníkům 12. miniGOLFového turnaje velké díky.

UKONČENÍ SEZÓNY 2020

Ceny rozdány, 12. turnaj ukončen a stejně tak i letošní miniGOLFová sezóna. Děkujeme všem účastníkům za příspěvek Dášence. MiniGOLF nyní zazimován. Budeme se na Vás těšit opět od května do září v příštím roce.

12.MINIGOLFOVÝ TURNAJ + výsledky

Vážení návštěvníci Harrachova, příznivci minigolfu a přátelé, na neděli 27.9.2020, jsme pro Vás připravili 12. minigolfový turnaj amatérů. Prezentace proběhne od 13.hodin. Čekají na Vás 2 soutěžní kola. Občerstvení. Vyhlášení vítězů kategorie dospělí, děti a nejlepší žena. Startovné 60Kč pomůže pejskům v nouzi. Na příjemně strávené nedělní odpoledne s Vámi se těší Zdeňka a Vašek […]

Ukončení sezóny 2019

Ceny rozdány, 11. turnaj ukončen a stejně tak i letošní miniGOLFová sezóna. Děkujeme všem účastníkům za příspěvek Kubíkovi. MiniGOLF nyní zazimován. Budeme se na Vás těšit opět od května do září v příštím roce.

11.miniGOLFový turnaj

Vážení návštěvníci Harrachova, příznivci minigolfu a přátelé, na sobotu 28.9.2019, jsme pro Vás připravili 11. minigolfový turnaj amatérů. Prezentace proběhne od 13.hodin. Čekají na Vás 2 soutěžní kola. Občerstvení. Vyhlášení vítězů kategorie dospělí, děti a nejlepší žena. Startovné 50Kč bude jako každoročně věnováno na pomoc Kubíkovi.Na příjemně strávené sobotní odpoledne s Vámi se těší Zdeňka a Vašek Tondrovi.

Otevírací doba

Vážení návštěvníci, otevřeno máme každodenně od začátku května do konce září za příznivého počasí od 10h do 18h.